Nerwowość u 26-letniej osoby

Witam mam pytanie nie wiem co się ze mną dzieje mam straszne nerwy których nie potrafię opanować ściska mnie coś w zalodku i w padam w szał krzywdząc bliskich. Proszę o pomoc to dla mnie bardzo ważne

Dzień dobry,

Diagnozowanie Pani trudności może mieć miejsce wyłącznie w kontakcie osobistym ze specjalistą. Stąd najlepiej udać się do PZP - gdzie lekarz psychiatra również zaproponuje odpowiednią metodę leczenia, jeżeli będzie to konieczne.