Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 5 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nerwowy tik oczu a nasilenie się jego objawów

Witam mam 23 lata od 1 klasy podstawówki cierpie na tik nerwowy oczu przez ostatni rok bardzo sie nasilił i bardzo mi uprzyksza życie czy jest jakis sposob lub leki aby go sie pozbyć lub nad nim zapanowac bardzo prosze o pomoc
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Tiki utrzymujące się wiele lat są bardzo trudne do leczenia.Ale trzeba taka próbę podjąć
Konieczna wizyta u specjalisty neurologa ,a niezależnie od niej wskazana opieka psychologa oczywiście pod kątem sfery emocji.

pozdrawiam ciepło

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy