Nerwowy tik oczu a nasilenie się jego objawów

Witam mam 23 lata od 1 klasy podstawówki cierpie na tik nerwowy oczu przez ostatni rok bardzo sie nasilił i bardzo mi uprzyksza życie czy jest jakis sposob lub leki aby go sie pozbyć lub nad nim zapanowac bardzo prosze o pomoc

Tiki utrzymujące się wiele lat są bardzo trudne do leczenia.Ale trzeba taka próbę podjąć
Konieczna wizyta u specjalisty neurologa ,a niezależnie od niej wskazana opieka psychologa oczywiście pod kątem sfery emocji.

pozdrawiam ciepło