Neurologiczne problemy z mówieniem i pisaniem
Witam serdecznie.Koło marca miałam problemy neurologiczne (problemy z prawidłowym chodzeniem, mówieniem, pisaniem) .Po wykonaniu tomografii lekarze zalecili tylko odpoczynek i witaminy z grupy B. Po kilku tygodniach problemy ustąpiły, jednak wciąż zażywam witaminy B, czasem też zauważam minimalne problemy z pisaniem,czy mówieniem.Czy powinnam zrobić dodatkowe badania, jeśli tak to jakie?Możliwe,że mogę mieć problemy z jelitami?Odżywiam się normalnie, nie jestem też pracoholikiem.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy wskazują na konieczność systematycznej kontroli neurologicznej. Jeśli objawy będą się utrzymywać, być może specjalista neurolog zaleci Pani wykonanie dokładniejszych badań.