Neutrofile w badaniu 16-latka

Witam syn ma 16 lat i odebralam wyniki neutr 2,18 reszta w normie czy mam sie martwic.Ostatnio byl chory 2 razy w krotkim czasie/po chorobie dopadaly go zimne poty i slabo mu sie robi. co to moze byc. Ternuje hokej na trawie,

Milena Lubowicz

Nie podaje Pani jaka jest norma danego laboratorium, gdyż według ogólnie przyjętych norm wynik ten jest prawidłowy.
Pozdrawiam