Nie mogę się podniecić

Od dluższego czasu mam problem z moim penisem, bo mi nie staje, nie mogę się podniecić. Nie wiem, co mam z tym robić, a tabletek nie mogę brać, bo mam uczulenie na leki (mogę brać tylko dożylnie). Nie wiem, co mam z tym robić. Proszę o pomoc :-(
ponad rok temu

Kompleksy w łóżku

Lek. Marcin Buczek
55 poziom zaufania

Szanowny Panie,

przyczyn zaburzeń potencji może być wiele, a Pan nie napisał żadnych dodatkowych wskazówek odnośnie możliwych powodów Pana problemów. Dlatego doradzam udanie się na badanie do urologa w celu wykluczenia przyczyny chorobowej i decyzji o dalszym postępowaniu. Zwłaszcza, że może Pan wymagać nietypowej terapii w związku z uczuleniem na leki. Dodatkowe, pomocne rady może znaleźć Pan w artykułach na naszym portalu.

Lekarz w Szpitalu Klinicznym im. Dzieciątka Jezus w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty