Nie mogę zajść w ciążę. Co mam zrobić?

Witam,
mam problem z zajściem w ciążę, mam już jedno dziecko z innym facetem, obecnie poznałam innego faceta i staramy się o dziecko już od ponad 4 lat i nic, zero skutków, próbowałam różnych metod i nadal nic.
Co mam zrobić, pomóżcie mi!

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Cztery lata bezowocnych starań świadczą o poważnym problemie z płodnością. Powinna się Pani udać do lekarza ginekologa, który zajmuje się leczeniem niepłodności, a jeszcze lepiej razem z partnerem do ośrodka leczenia niepłodności.
Jest bowiem możliwe, że problem leży po stronie partnera, a nie Pani, tym bardziej, że wcześniej miała Pani dziecko z innym mężczyzną.

Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie!