Nie potrafię żyć w związku

Mam 27 lat nie potrafię zyc w zwiazku, ciagle jestem porzucana, wykorzystywana, czy powinnam zostać prostytutką??
27 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Napisałaś, że nie potrafisz żyć w związku, że za każdym razem jesteś porzucana i wykorzystywana. Moim zdaniem należałoby znaleźć przyczyny, zrozumieć dlaczego tak się dzieje. Może jest to wynik schematów, które wyniosłaś z przeszłości, może negatywnych doświadczeń. Warto, żebyś skorzystała z pomocy psychologa.
Pozdrawiam

Witam. Dylemat czy powinnaś zostać prostytutką w sytuacji, gdy nie potrafisz żyć w związku jest nieadekwatny. Prostytutka zmienia partnerów nie nawiązuje dłuższych relacji z mężczyznami a jak już ma jakiegoś stałego klienta, to jest to relacja oparta na wymianie świadczeń ( ty otrzymujesz pieniądze a on seks). Jeżeli czujesz, że jesteś w związku wykorzystywana i porzucana to może to nie jest tak, że zostaje ci tylko być prostytutką, lecz pragniesz właśnie bliskości, miłości i stabilizacji, a z jakiegoś powodu wiążesz się z kimś, kto tego nie może ci dać. Spróbuj pomóc sobie korzystając z pomocy profesjonalisty, a może odkryjesz jakie masz autentyczne p[otrzeby, które będziesz mogła zaspokoić.