Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nie radzę sobie z informacjami o nieszczęściach dzieci

Witam, Mam problem z radzeniem sobie z przykrymi informacjami. Dotyczy to głównie wiadomości o dramatach małych dzieci, które doświadczają maltretowania lub giną z rąk własnych rodziców. Ilekroć dowiaduję się o takich sytuacjach bardzo je przeżywam i wielokrotnie wracam myślami do tych informacji. Wyobrażam sobie co te dzieci mogły przejść i jak bardzo cierpiały. Sama jestem mamą, za dziecko oddałabym własne życie i nie mieści mi się w głowie, że w innych domach może być inaczej..
KOBIETA ponad rok temu

Ryzyko samobójstwa w depresji

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Proponuję skonsultować się z psychologiem lub psychiatrą. Często pomocna może być także psychoterapia.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Jest Pani wrażliwa i to jest cena wrażliwości.
Osobowości nie zmieni się i okrutnego świata też, niestety...
Proponuję ograniczyć oglądanie dzienników TV, zbierają zło z całego świata i nastrajają pesymistycznie ludzi wrażliwych.
Czytanie gazet brukowych też nie przynosi pogody ducha...
Pozdrawiam Panią.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy