Nie stwierdza się ognisk patologicznych wzmocnień po podaniu kontrastu

Witam,opis: TK obraz mózgowia prawidłowy nadnamiot ukł komor nieposzerzony, struktury pośrodk nieprzemie w linii dwubocznej,nie uwidoczn ognisk śwież krwawienia.Nie stwierdza się ognisk patol wzmocn po podaniu kontrastu.hiperostozą blaszki wewn.kości czołowejPrawidłowy obraz mózgowia. Mam 44l częste bóle głowy wzrok się pogorszył często sikam, mam nadwagę, wypadają mi włosy, jestem zmęczona i senna. Proszę o poradę co z tym dalej robić, jak leczyć, do kogo się udać po pomoc. pozdrawiam Edyta

Jeżeli badania podstawowe u internisty są prawidłowe łącznie z poziomem hormonu tarczycy należy prosić o badanie neurologiczne, pozdrawiam