Nie wiem, co mi jest, lekarz mówi, że to lęki

Jestem niespokojna, nie mogę sobie znaleźć miejsca, nic mi się nie chce, nie pamiętam, kiedy ostatni raz się uśmiechałam, ale najgorszy jest niepokój, mam 29 lat, mam 3 dzieci i kochającego męża, biorę xetanor od pewnego czasu i nic, żadnego rezultatu.

Witam serdecznie,

Nie pisze Pani, z jakiej przyczyny przyjmuje Pani Xetanor (Paroxetinum), rozumiem, że z powodu zespołu depresyjnego. W przypadku tego leku okres oczekiwania na poprawę może wynosić nawet do 6 tygodni, zazwyczaj pierwsze (nieznaczne) efekty działania leku można obserwować po minimum 2 tygodniach. Zaznaczam jednak, iż jest to osobniczo zmienne i każdy z nas może inaczej zareagować na lek. Jeżeli nie minęły 4 tygodnie, proponuję udać się na wizytę do lekarza prowadzącego leczenie i poprosić o rozmowę na temat dalszej terapii.

Pozdrawiam