Nieadekwatność reakcji na sytuację

Witam potrzebuje pomocy, lecz nie wiem gdzie jej szukac! od jakiegos czasu bardzo sie zmienilam jestem nerwowa szybko sie denerwuje i wzruszam. Czesto placze bez powodu a zlosc przeradza sie w agresywne zachowanie nie potrafie radzic sobie ze stresem, gdy sie zdenerwuje czesto reaguje zbyt agresywnie, do wieku rzeczy podchodze zbyt emocjonalnie do łez doprowadza mnie niemal wszystko nawet reklama w tv, zyczenia swiateczne itp... mam wrazenie ze moje reakcje sa nieadekwatne do rzeczywistej powag

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę lub lekarza psychiatrę, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą określić istotę Pani trudności i zaproponować odpowiednie leczenie (psychoterapię i/lub farmakoterapię).
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ) lub prywatnie.

Dzień dobry, zachęcam do konsultacji psychologicznej w celu postawienia diagnozy, omówi pani z nim dokładnie swoje objawy. Psycholog zaleci pani dalsze kroki postępowania - prawdopodobnie podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam.