Niebolesna narośl na oku

Witam mój nazeczony ma 33 lata na bialku oka od dluzszego czasu ma już jakby taka narośl wyglądem przypomina ścięte jajko jest koloru jasnego jakby kremowego .oko go nie boli nie jest to jakas odstajaca narośl tylko jest plaska co to moze byc nie chce namówić sie żeby poszedl do okulisty byl u lekarza rodzinnego ale on nic nie zauwarzyl niepokojącego

Małgorzata Panek

Bez obejrzenia zmiany nie mogę powiedzieć czym ona jest. Może być to skrzydlik. Narzeczony powinien udać się do okulisty.
Pozdrawiam