Niebolesne zgrubienie okolicy obojczyka

Witam .W wigilię spuchło mi miejsce pod obojczykiem z przodu tam gdzie zwykle jest ramiączko biustonosza.Myślałam ,że może coś mnie ugryzło lub coś zjadłam bo miałam uczulenie na szyi takie małe placki .Uczulenie zeszło opuchlizna tez ale w miejscu opuchlizny mam takie galaretowate zgrubienie. Nie boli ,nie swędzi dzisiaj byłam u lekarza ogólnego i dał mi coś odczulającego i jak nie zejdzie to e do poradni dermatologicznej i skierowanie na badanie krwi z rozmazem .Ale mnie to niepokoi

Małgorzata Panek

Opisywana przez Panią zmiana może być pozostałością po obrzęku alergicznym czy też niegroźną torbielą. Proszę zastosować się do zaleceń lekarza, a w przypadku utrzymywania się zmiany zgłosić się do dermatologa.
Pozdrawiam