Niechęć do kobiet przy depresji

Witam towarzyszą mi takie objawy jak niechęć do kobiet czyli nie potrafię zagadać jestem rozkojarzony brak mi koncentracji kiedyś miałem normalnie czy to dlatego że mam depresję ?

Rzeczywiście takie objawy mogą być przejawem depresji lub depresyjnym nasileniem cech osobowościowych. Należy je uwzględniać przy doborze strategii postępowania (np. farmakologicznego i psychoterapeutycznego).

Witam,
przyczyn Pana stanu może byc mnóstwo. Niekoniecznie jest to depresja, byc może sytuacyjny spadek nastroju. Jedyną osobą, która pomoże znaleźć żródło opisywanych objawów jest psychoterapeuta. Zachęcam do takiej konsultacji, będzie Pan mógł bardziej szczegółowo opisać, co się właściwie z Panem dzieje.