Niechęć do seksu a partnera

Juz psychicznie nie wyrabiam. Jestem mężatką od dwóch lat w związku od 4 lat. Było ok a 5eraz nie. Mąż nie chce ze mną się kochać. Niedawno to kochał się tylko po alkoholu i czuły jest po alkoholu a teraz wgl nawet brak czułości. Nie jestem gruba brzydka faceci oglądają się i zagadują. Nie zdradza bo sprawdzałam go. Jak pytałam to słyszę "nie chce bo nie". Podejrzewam że jest aseksualny mówiłam mu to ale on nic ze trapia mu nie potrzebna. Lub może to ze mną jest nie tak może moje hormony?

Dzień dobry,

Najlepiej jak wspólnie udadzą się Państwo do psychoterapeuty /ośrodka/, zajmującego się terapią małżeńską/par. Taka forma pomocy bardziej dostępna jest prywatnie niż na NFZ.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza