Niedobory żelaza u wegetarianki

Co moze dolegac osobie która nigdy nie jadła miesa i miała niedobory zelaza, a teraz .żelazo 206 (zakres 50-170) (nie przyjmuje zelaza w tabletkach) CRP 2.1, morfologia ok tylko LM 0.80 (zakres 11-49) i z rozmazu Granulocyty podzielone% 73 (zakres 50-70), limfocyty 20 (zakres 25-40) Dodatkowo powiekszone wezły chłonne złe samopoczucie, zmeczenie, wysypka skórna- jakaś alergia i bóle głowy. Co to może być. Osobą tą jest kobieta w wieku 30 lat

Dzień dobry,
niestety nie ma tu miejsca na gdybanie. Myślę, że ta osoba powinna skontaktować się z lekarzem i przeprowadzić dodatkowe badania. Limfocyty poniżej normy, a grnaulocyty powyżej normy świadczą o jakimś zakażeniu lub alergii. Niestety nie jestem wstanie powiedzieć co to jest, konieczne są dalsze badania i diagnostyka