Niedoczynność tarczycy a poronienie

mam niedoczynność tarczycy rodziłam już 2 razy i z każdą ciążą miałam problemy z donoszeniem jak i zajściem w ciąże niedawno poroniłam 3 ciąże która rozwijała się do 6 tygodnia a w 8 tygodniu została usunięta z powodu obumarcia w szpitalu potem wysłano do badania lecz wynik nie dał żadnej odpowiedzi co się mogło stać prosze o odpowiedż
KOBIETA ponad rok temu

oraz ustalenia dalszego postępowania zarówno przez planowaniem ciąży jak i również w trakcie jej prowadzenia.

Jeżeli niedoczynność tarczycy jest dobrze prowadzona to nie powinna być przyczyną niepowodzeń..Przyczyn może być wiele.Nie mniej przed następną ciążą proszę dokładnie zbadać tarczycę