Niedoczynność tarczycy a wynik badań hormonów tarczycy

WITAM.MAM 35 LAT I STWIERDZONĄ HOROBĘ TARCZYCY NIEDOCZYNNOŚĆ ,ODEBRAŁAM WYNIKI TSH 1,800 NORMY OBOK 0,27-4,2 CZY JEST TO DOBRY WYNIK .NIE BIORĘ ŻADNYCH LEKÓW ,5 LAT TEMU BRAŁAM EUTYROX NAJMNIEJSZĄ DAWKĘ RAZ DZIENNIE.DZIĘKUJĘ O ODPOWIEDŹ

Małgorzata Panek

Wynik badania jest prawidłowy.
Proszę pamiętać o regularnych kontrolach i pokazać wynik lekarzowi prowadzącemu. Pozdrawiam