Niedoczynność tarczycy i stosowanie Euthyrox a starania o dziecko

witam. mam 23lata,staramy sie z męzem o dziecko,choruje na niedoczynnosc tarczycy,przyjmuje lek - Euthyrox75. moje tsh ciagle skacze a moj lekarz endokrynolog podnosi mi wciaz dawke co 3 miesiace. pierw mialam euthyrox 25,potem 50 pozniej 62,5 a teraz mam 75, za 2 miesiace na kontrole i okaze sie czy nadal mam wysokie tsh jesli tak to zapewne znowu dawka leku sie zwiekszy. czasem spadnie mi do 2,600 ale za jakis czas znowu skoczy wyzej. co mam robic? bardzo prosze o pomoc. pragniemy dziecka.

We wczesnym okresie choroby Hashimoto częso powstaje koniecznośc zwiększania stopniowego dawek Euthyroxu, gdyż choroba uszkadza gruczoł tarczowy.