Niedoczynność tarczycy oraz złe samopoczucie i problemy ze snem

Od wielu lat choruje na niedoczynnosc tarczycy.Biore Letrox 100mg.jednakże ostatnio bardzo zle sie czuje.nie spie w nocy a w ciągu dnia nie jestem wcale zmęczona po nieprzespanej kolejnej nocy.najbardziej dotkliwym objawem jest drzenie rak a czasami mam wrazenie ,ze wszystkie organy wewnetrzne mi drzą.jest to bardzo nieprzyjemne uczucie.Zobiłam wyniki FT4 20,34 TSH - 2.Czy mam powody do niepokoju?.Mam 56 lat.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie Nie podała Pani jednostek więc nie można analizować samych liczb gdyż normy mogą być różne. Wskazana jest konsultacja z endokrynologiem.