Niedoczynność tarczycy, PCOS, insulinooporność, astma i zapalenie żołądka a dieta

Witam, choruję na niedoczynność tarczycy, PCO, insulinooporność, endometriozę, astmę, zapalenie żołądka i dwunastnicy, refluks, leczę H. pylori. CO MOGĘ jeść zwłaszcza przy tych schorzeniach: insulinooporność i zap. żołądka - refluks? Na czym powinnam bazować? Lekarz zaleca pić dużo wody - po niej mi się chce wymiotować; gotowane warzywa - po nich jestem syta, ale mi nie dobrze, brzuch mi staje; pieczywo razowe ponoć szkodzi na żołądek a białe przy insulinooporności zabronione... Proszę o pomoc.

Dr Agata Cezari Dietetyk, Wrocław

Proszę Pani, nie dostanie Pani recepty na zdrowie przez internet bo Pani przypadek jest bardzo poważny. Polecam specjalistę, który da radę ogarnąć ten bałagan i dysfunkcje, w które wszedł organizm, to jest absolutnie do ogarnięcia ale jedynie za pomocą medycznej dietetyki! A tego nie da się zrobić bez wyników krwi, profesjonalista nie zrobi nic bez takich danych. Nie radzę korzystać z porad darmowych dla mas, Pani sytuacja jest zbyt poważna aby ryzykować zdrowie...
pozdrawiam i życzę przemyślanych decyzji!