Niedoczynność tarczycy w 25 tygodniu ciąży

Witam. Na początku ciąży wykryto u mnie niedoczynność tarczycy, wynik 4.6, gdzie powinien być 2.5. Zapisałam się do endokrynologa, ale niestety nie było terminów i mógł mnie przyjąć dopiero po 3 miesiącach. Zaczęłam leczenie w 25 tygodniu ciąży i boje się, że przez to mojemu dziecku może się coś stać lub nie będzie mogło rosnąć. Czy może to jakoś wpłynąć na nie?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Dopiero po urodzeniu będzie można stwierdzić jaki to miało wpływ na dziecko.