Niedojrzałość emocjonalna

Jestem nie dojazly emocjonalnie czy zawsze tak bedzie czy przyjdzie to z czasem czy moze jednak musze z tym pojsc do psychologa

Dzień dobry,

Nie pisze Pan co rozumie przez określenie "niedojrzałości emocjonalnej", stąd trudno się do tego odnieść. Pomimo tego, może Pan osobiście udać się do psychologa na konsultację.

Witam, dobrze jest sprawdzić poziom dojrzałości w badaniu psychologicznym osobowości, np. testem MMPI 2, badanie to nie tylko odpowiedź na jedno pytanie o dojrzałość, ale dostarcza ono wielu innych informacji o człowieku i pomaga nakierować dalszy rozwój.
Anna Miżowska