Niedokładność i myśli samobójcze

Jestem po studiach wyższych (6 lat) Nie pamiętam z ich materiału nic. Nie mam innych umiejętności i pasji, które mogę przerodzić w pracę. Przeszłam ostatnio leczenie w szpitalu psychiatrycznym. Miałam myśli s. Jestem niedokładna i nie obowiązkowa we wszystkim co robię. Nie wiem co mam dalej począć z życiem już mam znowu cichutkie myśli s. Jak wyjść z tego bagna?

Witam, proszę skorzystać z psychoterapii, połączenie dwóch form oddziaływań( psychoterapii i farmakoterapii) w dłuższej perspektywie czasowej - rok - dwa lata,czasem nawet dłużej, zależnie od diagnozy Pani stanu, pozwoli Pani stanąć na nogi. Podjęcie pracy nad sobą jest często żmudne i kosztowne ale przynosi efekty, NAPRAWDĘ WARTO.Ma Pani przed sobą całe życie,proszę dać sobie szansę, proszę postawić tę sprawę na pierwszym miejscu na ten moment i skupić się na niej a resztę zawierzyć specjaliście.Trzymam kciuki.