Niedokrwienie płata czołowego a zachwiania równowagi

Leczono mnie pol roku na drobne zmiany niedokrwienne platow czolowych[ zawroty zachwiania rownowagi bole w plecach slabe miesnie zle widzenie kaczkowaty chod i problem z chodzeniem uczucie ] wrociłem do pracy objawy zostały silnie słaby zchwiania zimne poty strasznie sie mecze zle chodze i widze stwierdzono ze neurologicznie jest ok jeden plus ze przytyłem Brak diagnozy 100% w szpitalu Czy ktos moze mi postawic diagnoze bo nie da sie zyc pracując fizycznie z tymi objawami byly pracocholik

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Ze względu na liczne objawy wskazana jest konsultacja u wielu specjalistów, którzy będą potrafili Panu pomóc. Proponuję rozpocząć od wizyty u neurologa, który oceni stan neurologiczny.