Niedomagania tarczycy a ich leczenie

Dzień dobry! Poszukuję pomocy w zakresie tarczycy. Od kilkunastu lat leczę się na zmieniające się niedomagania - raz jest niedoczynność, a raz nadczynność + guzki rosnące sobie powoli... Jakie są warunki wizyt? Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrwiam, Weronika

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem dokładnie co oznacza pytanie...jakie są warunki wizyt.. ale z całą pewnością potrzebne są dodatkowe badania hormonalne. Nie można lekceważyć objawów.Warto zgłosić się do endokrynologa.