Niedowaga i poczucie kompleksów

Witam mam problem. Mam 25 lat i ważę 50 kg przy wzroście 180 cm za nic nie mogę przytyć chociaż próbuje wszystkiego. Najgorzej jest gdy się denerwuje a denerwuje się cały czas byle blachostka. Pojawiają się wtedy zimne poty drżenie gula w gardle odruch wymiotny lub uporczywe mdłości mam to codziennie. Co robić czy powinnam iść do psychiatry? Chce jeść a nie mogę bo czuję że zwymiotuje jak zjem.nie wychodzę do ludzi bo słyszę kosciotrup :( wpedza mnie to w kompleksy. Pomocy.

Dzień dobry,

Może Pani udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po osobistym zbadaniu, zaproponują stosowne leczenie. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, PZP (w ramach nfz) lub prywatnie.