Niedowaga u nastolatki

Mam 16 lat. Ważę 48 kilo, mój wzrost to 167 cm. Ludzie mówią mi, że jestem szczupła i wielu mówi, że zazdrości mi mojej figury. Jednak ostatnio coraz więcej osób komentuje, że jestem trochę za chuda. Nie ograniczam się w jedzeniu, jem tyle ile mam ochotę. Robiłam ostatnio rutynowe badania krwi i wyszły bardzo dobrze. Czy moja waga jest dobra w stosunku do wzrostu, czy jest ona już trochę za mała?
16 LAT ponad rok temu

Witaj!
Twoje BMI wynosi ok. 17,2. Oznacza to, że w porównaniu do swoich rówieśniczek jesteś zdecydowanie za szczupła. Spróbuj zwiększyć kaloryczność swojej diety - zdecydowanie powinnaś przytyć kilka kilogramów.
Pozdrawiam.