Niedowidzenie na jedno oko

wstałam rano, robilam coś w kuchni i nagle zaczęłam miec problem z widzeniem na lewe oko, najpierw patrząc/czytając miałam jakby jasna plamkę przed okiem, ledwo czytałam, potem przekształciło się to w problem z bocznym polem widzenia, wszystko jakby falowało, teraz to jakby minęło ale dalej muszę się skupiać czytając, żeby nie zamazywały mi się litery. nic mnie nie boli, nie jest zaczerwienione

Witam. Objawy, które Pani podaje mogą sugerować problemy z siatkówka np. z plamką lub z ciałem szklistym (tylne odłączenie ciała szklistego). Z całą pewnością sytuacja ta wymaga wyjaśnienia - badania dna oka, USg oka lub OCT. Wizyta u okulisty konieczna.