Niedowład, zawroty głowy, stany lękowe

od miesiąca cierpie na rozne dolegliwosci mam zawroty glowy bądź zdaje sie mi ze mam je niedowalady wrazenie może tak ujme stany lekowe bole potylicy nadcisnienie zabuzenia psychiczne typu wrazenie omdlenia jak by mialo dojsc do niego wrszenie oszolomienia niedotlenienia nudnosci przy tym narastajace piski w uszach czy to nerwy czy udar mi grozi mam 36 lat lecze sie na nadciśnienie badania krwi podstawowe nic nie wykazaly cholesterol 226 co mi dolega

Witam

Proszę skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który oceniając stan może polecić wykonanie dodatkowych badań i skierować do innych specjalistów, np. neurologa lub psychiatry (do lek. psychiatry można się udać bez skierowania). Ze względu na stany lękowe i pogorszone ogólne samopoczucie warto również poszukać wsparcia psychologa.

Pozdrawiam
Katarzyna Binder