Niedrożność i opuchlizna po zabiegu Cadwell-Luca

Wiem,że już dręczę swoim problemem,ale już się zdlowalam.3 tydzień po zabiegu Cadwell-Luca a lewej zatoce nieustanne uczucie opuchniecia,niedroznosci,zatkania i lekkiego zesztywnienia górnej wargi z lewej strony. Byłam dziś na dyżurze oddziału,gdzie byłam operowana.Lekarza operujacego mnie nie było,ale obejrzała to Pani Doktor i stwierdziła,że to blizna i to raczej tak zostanie.Więc zamiast poprawy pogorszenie.Co robić?Żałuję że dałam się operować,ale czy jes jakaś szansa na ulzenie mi.

Część dolegliwości jak opuchnięcie, niedoczulica czy uczucie pełności z czasem ustąpi - bywa że zajmuje to trochę czasu. Niestety zabieg tego typu jest okaleczający. Trzeba czekać. Przy pogorszeniu lub pojawieniu się nowych dolegliwości wrócić do lekarza operującego.