Niehigieniczne spożywanie alkoholu

Witam. wczoraj z kolegą piliśmy alkohol z dwiema przypadkowo spotkanymi osobami. Dość niehigienicznie. Już po godzinie wyczulem, ze mam w buzi nieprzyjemny, słodko- ciężki posmak, a jaki smród poczułem od tych nowych kolegów to aż nie chcę pisać, ale o podobnym charakterze co posmak. Niestety po paru godzinach także gazy jelitowe przesiąkły tym zapachem. Dziś jest trochę lepiej. Czy mogłem zarazić się czymś niebezpiecznym. Troszkę boli gardło, ale czuję się nieźle. Dziękuje za pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taka sytuacja jest mało prawdopodobna jednak nie wykluczona. Warto poobserwować swój organizm czy aby zgłaszane objawy nie ustąpią same.