Niekontrolowane napady agresji

Witam od 5 lat jestem z partnerem (31 lat) od jakiegoś roku zaczęły sie niekontrolowane napady agresji, najpierw słowne (ubliżanie,wyrzucanie z domu,obwinianie mnie o wszystko), później rzucanie przedmiotami, przewracanie krzeseł, wybijanie szyb w aucie a nawet rzucanie o podłogę laptopem.Dopiero gdy sam się uspokoi zaczyna przepraszać za słowa i czyny. Nie bije mnie ale czy nie zacznie?Co robić? Powiedział że chce sie leczyć. mamy iść razem czy osobno? Lekarz prywatny czy z NFZ? Proszę o pomoc

Witaj,nie ma znaczenia gdzie,ale kto bedzie z Wami pracował.Mozna zacząc razem/tak najlepiej/,a w międzyczasie,wg.systemu psychoterapeuty,umawiac sie na sesje indywidualne,by popracowac nad tym,co jest wczesniejsze niż związek a wpływa na niego obecnie.W Łodzi jest Instytut Ericksonowski.Proszę spróbowac popytac.
Pozdrawiam i zachęcam

Witam,
w ofercie NFZ raczej tylko indywidualnie i często spotkania nie odbywają się tak często jak to ma miejsce w ofercie prywatnej. Najlepiej zorientować się u siebie w mieście. Doradzałabym najpierw spotkania indywidualne, żeby wyeliminować agresję. Później można udać się do terapeuty par i popracować wspólnie.
Pozdrawiam.