Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieleczona kamica nerkowa

Do czego moze doprowadzic nieleczona kamica moczowa? Jak sie ja leczy i diagnozuje? Wystarczy badanie moczu czy sa jeszcze inne badania potwierdzajace? Do jakiego lekarza specjalisty z takim problemem?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

Mocz usg i rtg przegladowe jamy brzusznej na poczatek potem moe bedzie potrzena urografia lbo tk urografiaa,Leczenie ustal sie w oparciu o badnai i wywiad .W zlaenosci od rodzaju i umiecoewania oraz dolegliowsci nielczenie moze prowadzic do kolki nerkowej stanu zpalnego sepsy(smierci ) ropnia np nerki i kniecznisci jej wyciecia

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy