Nieliczne drobne ogniska naczyniowo-pochodne widoczne w lokalizacji podkorowej w płatach skroniowych

Szanowni Państwo bardzo proszę o interpretację badania MR 57-kobiety: w badaniu MR głowy uwidoczniono: Nieliczne drobne ogniska naczyniowo-pochodne widoczne w lokalizacji podkorowej w płatach skroniowych oraz w sąsiedztwie rogów tylnych komór bocznych. Umiarkowanie poszerzenie płynowych przestrzeni kory płatów skroniowych. Reszta zapisów jest prawidłowa. z góry dziękuję

Dlatego tez należy wynik omówić z lekarzem ,który badanie zlecał.

pozdrawiam