Niełyszalne bicie serca w 6. tygodniu ciąży

z dnia okresu jestem niby w 6tym tygodniu ciąży. wczoraj miałam robione usg dopochwowe i nie było słychać serca crl wynosi 4,6mm. pani doktor kazała mi przyjść ponownie za 4 dni. boję się, że coś jest nie tak

Witam, proszę się nie obawiać na zapas, na razie nic ewidentnie patologicznego nie stwierdzono, myślę że Pani Doktor będzie chciała obejrzeć zarodek w innym położeniu, być może z innym ustawieniem jelit.