(nie)MAŁY problem

Jest to dziwne, bo mam 11 lat. Moja długość penisa w wzwodzie to ok. 16 cm. Ale nie o to chodzi. Zawsze, gdy chcę odwinąć (czy tak jakoś) go to mnie zaczyna boleć. Co mam robić?

Lek. Marcin Buczek

Prawdopodobnie masz stulejkę i konieczne będzie leczenie zabiegowe u urologa dziecięcego. Niestety, mając 11 lat, musisz udać do lekarza z rodzicami. Warto jednak nie wstydzić się tego problemu i udać się jak najszybciej do lekarza.