Niemoc, brak energii, bezsilność u 22-latki

Jak to jest ze córka22lata leczy się i nadal nie wychodzi z domu nigdzie,dalej ma niemoc,brak energii,bezsilność,zok.choroba jest zaawansowana,nieleczona10 lat,a 4l.temu doszła depresja.nadal są czasy gdy nie wstaje,teraz leży miesiąc,nie wstaje,nie myje się,nie przebiera,nie ma apetytu.jestem bezsilna.od 4 lat bierze jedynie 50mg asentry i 100mg lamitrinu.ataki paniki ma okropne,wydaje mi się,że te dawki na tak silne objawy są za małe?psychiatra mowi że to nie choroba,inni lekcewaza

Dzień dobry,

W internecie znajdzie Pani listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.