Niemożność utrzymania wzwodu

Mój 36-letni mąż od paru tygodni ma problem, polegający na niemożności utrzymania wzwodu, nie dochodzi do wytrysku. Nie pali papierosów, nie nadużywa alkoholu, jest aktywny fizycznie, nie ma nadwagi. Od 6 lat odczula się na alergię i ciągle z małymi przerwami bierze leki p/alergiczne, zarówno wziewne, jak i tabletki. Czy tak długie przyjmowanie leków p/alergicznych może mieć wpływ na erekcję? Dodam, że mąż należy do niskolibidowców, częstotliwość kontaktów 1-2/miesiąc.
ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowna Pani,

po lekach alergicznych obserwuje się ogólne zmęczenie, ospałość, natomiast zaburzeń erekcji jako takich się nie obserwuje. Wydaje mi się, że przyczyna tych zaburzeń tkwi gdzie indziej. Być może warto rozważyć badanie urologiczne lub wizytę u seksuologa.