Nienawiść do młodych kobiet i strach przed młodymi mężczyznami u 20-latki

Mam 20 lat, jestem płci żeńskiej. Mój problem jest dosyć dziwny, ponieważ wpadam we "wściekłość", gdy widzę młodą kobietę, zwłaszcza jeżeli jest ubrana i zachowuje się w "kobiecy" sposób. Nienawidzę młodych kobiet, natomiast młodych mężczyzn się boję, widzę w nich bestie, samców rozpłodowych, którzy myślą penisem, nie mózgiem. Moja matka zawsze mówiła mi, że męska płeć ma zawsze przewagę, a kobiety są słabe, głupie i gorsze w nauce. Nie boję się starszych kobiet i mężczyzn. Jaka jest tego powód?

Dzień dobry,

Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie osobista konsultacja u psychoterapeuty (pracującego w nurcie psychodynamicznym).