Nienawiść do wyglądu swojego ciała

Nienawidzę swojego ciała i mam z tym wielki problem. ważę 56kg przy wzroście 170cm. Obsesja na punkcie mojego ciała i wagi mnie przygniata. Nie mogę na siebie patrzeć w lustrze widzę otyłą kobietę . Nie cieszę się życiem ponieważ czuję jakby wszyscy patrzyli się na mnie i mówili że jestem gruba. Marzę by być chuda mieć 48kg ale jestem za słaba. Nie mam nawet ochoty chodzić na zakupy kiedy widzę się w przebieralni chętnie pobiłabym lustro.Dopóki nie bd chuda nie bd szczęśliwa.Jestem nieszczęśliwa

Witam,

Najlepiej jak podejmie Pani psychoterapię, żeby przyjrzeć się skąd w Pani nienawiść do własnego ciała. Osiągnięcie wymarzonej wagi nie spowoduje, że będzie Pani szczęśliwa.