Nieodczuwanie potrzeby snu

Od paru tygodni nie mogę spać. W ogóle nie odczuwam potrzeby snu. Pracuję, dużo czasu spędzam na powietrzu wracam do domu i dalej nie mogę zasnąć. Biorę już ziołowe leki nasenne typu FORSEN, ale nic nie pomagają. Gdy już uda mi się zasnąć na max 2-3 godz. budzę się roztrzęsiona i zlana potem. Dosłownie całe ubranie mam mokre. Do jakiego lekarza powinnam się udać? Jakie badania?

Witam serdecznie,
Opisane objawy proszę przedstawić lekarzowi psychiatrze. Nawet jeżeli problemy ze snem po kilku dniach ustąpią, proszę nie rezygnować z tej wizyty. Zwłaszcza jeśli podobne problemy ze snem występowały już wcześniej i jeżeli miewa też Pani powtarzające się spadki nastroju.
Pozdrawiam
Marta Dziekanowska