Niepełna erekcja u 26-latka

Witam, mam pytanie. Podczas stosunku osiągam nie pełną erekcję, co prawda staram się prowadzić aktywny tryb życia ćwiczę biegam. Ale mam z tym problem, i próbuję z nim walczyć. A wszystko wygląda tak, zaczynam się całować, gra wstępna i wtedy już wiem że nie dam rady. Odczuwam podniecenie normalnie ale staje tylko do połowy i blokada. W takiej sytuacji prubuję stymulować ręcznie. Niby pomaga ale tylko na chwile wsadzam i zaraz opada do połowy spowrotem. staram sie mieć urozmaiconą dietę ponieważ ćwiczę i mam o tym pojęcia odrzywki też biorę, głównie białkowe. Druga sprawa sfera psychiczna nie wydaje mi się ponieważ lubię kobiety lubię ich toważystwo. Alkohol no czasami wypiję ale tez nie jestem w cugach alkoholowych ale teraz i tak ograniczę do minimum. Jaki to wstyd nie zadowolić partnerki, to też nie jej wina nie okazywała żadnej złości że sie nie udało na prawdę był romantyczny wieczur i wgl kocham ją i ona mnie też bardzo mocno, nie wiem co robic czy kremy do penisa pomogą w takiej sytuacji? Czy lepiej udac sie do lekarza?

Szanowny Panie, nie można wykluczyć czynnika psychicznego. Na początku zalecam wizytę u urologa w celu wykluczenia podłoża organicznego a następnie może się Pan udać do psychiatry. Czasami również ograniczenie masturbacji przynosi efekty