Niepełnosprawność a autyzm u dziecka

DOSTAŁAM DZISIAJ PISMO ŻE MAM DOSTARCZYĆ DO 23.01.2015 ZAŚWIADCZENIE OD LEKARZA PSYCHIATRY,O MOIM SYNU KTÓRY JEST AUTYSTYCZNY,STAJEMY W PIĄTEK NA KOMISJĘ O ORZECZENIE O NIEPEŁNO SPRAWNOŚĆ PONOWNĄ,CZY OTRZYMAM TAKIE ZAŚWIADCZENIE OD PANI DOKTOR DO 23.01.2015R

Aleksander Ropielewski

Nie wiem. Proszę jak najszybciej skontaktować się z oddziałem psychiatrii dziecięcej i spróbować wyjaśnić sytuację. Najpewniej lekarz zgodzi się wystawić takie orzeczenie do 23.01.