Niepłodność mężczyzn

Witam. Na początku małżeństwa wykonałam niezbędne badania na wykrycie niepłodności. Na szczęście ze mną wszystko jest w porządku i stwierdzono, że jestem płodna. Staramy się o dziecko i współżyjemy bez zabezpieczenia, ale ciągle nic. Tak już jest ponad pół roku. Co mam zrobić?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam. Proszę się nie martwić! Polecam wykonanie badania nasienia, proszę namówić męża na to badanie i wtedy będzie wiadomo, jakie są szanse na potomstwo. Proszę być dobrej myśli!