Niepokojące dolegliwości - czy to może być białaczka?

Witam mam od poł roku mam takie objawy jak zmęczenie,osłabienie od 3 msc doszły objawy takie jak swędzenie skóry,stany podgorączkowe,bole kości,stawów,i pleców,czasami bole brzucha. Wykonałem morfologię prawidłowa oprócz limfocytów % 45,limfocyty tyś/ul 3,2,ob-9,crp w normie,mocz w porządku,bolerioza ujemna,usg brzucha parę drobnych kamieni w prawej nerce,gastroskopia dobra,rtg odcinka lędzwiowego prawidłowe,rtg klatki(pola płucne bez zmian ogniskowych,przepona i kąty p-ż wolne,sylwetka serca niepowiększona),usg węzłów chłonnych(wzdłuż naczyń po str.P uwidoczniono odczynowe węzły chłonne wielk do 24x10m. Poza tym patologicznie powiększonych węzłów chłonnych w obrębie szyi,dołów nad i pod-obojczykowych,dołów pachwowych a także pachwin nie uwidoczniono. Obraz tarczycy,ślinianek ultrasonograficznie prawidłowy). Moje pytanie brzmi czy mając takie wyniki jest możliwość by to była białaczka jakiegoś typu?,ewentualnie jakiś chłonniak?. Bo wszystkie objawy jakie mam pasują do takiej choroby dlatego martwię się o swoje zdrowie.

Szanowny Panie,

najlepiej gdyby udał się Pan z kompletem wyników badań do hematologa, aby rozwiać swoje obawy. Warto powtórzyć morfologię krwi z rozmazem celem porównania. Przytoczone przez Pana objawy mogą sugerować różne choroby, niekoniecznie musi być to choroba rozrostowa układu krwiotwórczego.

Pozdrawiam,
Paweł Żmuda-Trzebiatowski