Niepokojące objawy po leczeniu refluksu lekiem Mesopral

Mam 38 lat.Ok. Miesiac temu lekarz stwierzil u mnie refluks. Objawialo sie to bolem w klatce przelykaniem sliny itp. Przepisano mi mesopral. Biore go 2 tyg. Stosuje diete. Niby sie poprawilo ale doszla nowa dolegliwosc. Wieczorami dostaje takiego drżenia ciala,jest mi zimno, musze oddac stolec to wtedy przechodzi. Mialem juz tak 3 czy 4 razy. Wczoraj dostalem mocnyvh drgawek rowniez. Ledwo sie do toalety dowloklem. Po pol godzinie przeszlo. Rano to samo ale krocej. Co to moze byc? Pomozcie. Wczoraj bylem u lekarza,kazal al brac mesopral dalej przez 2 miesiace. Niewiem czy isc do niego dzis .

Szanowny Panie, objawy mogą być działaniem niepożądanym leku. Jeśli w ciągu najbliższych kilku dni nie ustąpią to proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Serdecznie pozdrawiam