Niepokojące objawy przedawkowania alkoholu

Witam.Jakies 8 m-cy temu nadużywam alkoholu, pewnego dnia obudziłam się i miałam objawy : powiększenie źrenic ,bladość , duszności, kołatanie serca, zawroty głowy, bol w okolicy mostka (żołądka) czułam jakbym miała zaraz zemdleć, co się napilam wody to odrazu byłam w toalecie . Wiem że przedawkowała alkohol chodzi mi bardziej o późniejsze skutki . Co jakiś czas jak wypije alkohol w małej ilości , dodam że nie zawsze tak jest, to mam znow podobne objawy jak wcześniej . Oprócz tego cały czas mam uczucie jak bym miała pełny żołądek ( to uczucie jest w okolicach żołądka w stronę lewa pod żebrami),cały czas mam osłabienie organizmu.Mialam robiana gastroskopie ale jest wszystko w porządku .

Lek. Bartosz Domagała

W takim przypadku warto pogłębić diagnostykę - sprawdzić czy np nie ma Pani cukrzycy- objawy hipoglikemii po przedawkowaniu alkoholu mogą być podobne do opisywanych przez Pania