Niepokojące skutki uboczne po zażyciu leku Clindamycin - co robić?

Dzis dwntysta przepisal mi clindamycin 300 3xdziennie przez 4 dni, wziąłem dziś 1t o 11 godzinie 2t o 17 godzinie 3t o 22 godzinie. Po 22.30 poczułem dziwne uczucie w klatce piersiowej i posmak w buzi. Do tego raz toaleta i brzydki stolec. Czy może to być groźne co w takim przypadku zrobić. ??

Szanowny Panie, może być to działanie niepożądane leku, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego