Niepokojące wyniki Ca i Gran i leukocytów w moczu

Martwią mnie niektóe wskaźniki w wynikach badań: Ca2+= 1,26 mmol/l MPV=6,2 L fL GRAN#= 5,1 tys/ul MXD#= 0,5 tys/ul Liczne leukocyty 2-4 w moczu. O czym to może świadczyć ? Proszę o interpretację

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Poziom wapnia jest za niski, pozostałe wartości należy odnieść do innych parametrów. Wskazana jest konsultacja u lekarza prowadzącego.